Truny 30.3.2022 - 23:16

Ahoj, nabízím 5% slevu na kopačky a fotbalové oblečení v eshopu 11teamsports.cz. V košíku stačí vložit slevový kód TOPKOP. Platí neomezeně dlouho. Třeba se bude někomu hodit. Ať se daří.

Reagovat

Hrotovice 28.3.2022 - 12:19

⚽️ Rapotice “B” 2:7 Hrotovice V prvním mistrovském utkání jsme zavítali na půdu Rapotic. V první poločase jsme se trochu trápili a sehráváli, neproměnili jsme řadu vyložených šancí a navíc jsme si po chybě z rohu nechali dát první branku. Do poločasu se nám ale podařilo srovnat brankou Luboše Škody. Po přestávce jsme začli hrát hru, na kterou jsme zvyklí a rozjeli jsme náš gólostroj. Brankově se ukázali Luboš Škoda, Michal Mlejnek 2x, Honza Votava 2x, Libor Šabata a Fanda Strohmer. Vyjádření trenéra: V sobotu jsme odehráli velice těžké utkání a vyhráli 7:2 a i když to výsledkově vypadá na pohodové vítězství, tak jsme se dneska dost nadřeli. Musím Vás moc všechny pochválit, včetně náhradníků, kteří hru oživili a rozhodli utkání v náš prospěch. Nemusím připomínat, jak důležité vítězství to bylo a my jsme se tabulkou posunuli na druhou příčku, ale náš cíl je první místo a postup do OP. Jsme super parta a půjdeme zápas od zápasu. ???????????????? Děkuji všem, Váš Tréňa

Reagovat

kalamita 8.2.2022 - 00:12

Druhý zápas v podání týmu malé kopané KAL@M!TY na velkém hřišti dopadl stejným výsledkem jako v tom prvním. Dne 6. 2. 2022 v 15:00 hodin jsme nastoupili ke svému druhému utkání na velkém hřišti proti vedoucímu týmu 1. A třídy skupiny B, který poprvé nastoupil pod vedením nového trenéra Tomáše Brabence. Tým KAL@M!TY hned od úvodního hvizdu nastoupil na tým Rapotic s vysokým pressingem a po 3 odehraných minutách na světelné tabuli svítil výsledek 2:0. Tým KAL@M!TY v prvním poločase na hřišti jasně dominoval a po prvním poločase byl výsledek 5:0, kdy o branky týmu KAL@M!TY se postarali 2x Jiří Míča, 2x Ošmera Petr a 1x Juraj Záturecký. Do druhého poločasu se nastupovalo již za rozhodnutého stavu a otázkou bylo kolik gólů tým KAL@M!TY ještě přidá do sítě Rapotic. Hráči KAL@M!TY neponechali nic v náhodě a ve druhém poločase ještě přidali šest branek a skóre tohoto utkání se zastavilo stejně jako v prvním utkání na čísle 11. Týmu Rapotic se podařilo dát jednu čestnou branku, kdy po rohovém kopu se hlavou prosadil rapotický útočník Kučera. O zbytek branek ve druhém poločase se za tým KAL@M!TY postarali tito hráči 3x Robin Hrobař, 1x Jiří Míča, 1x Martin Rygl a 1x Lukáš Karásek. V tomto utkání naši dva hráči zaznamenali hattrick a to jmenovitě Jiří Míča a Robin Hrobař. Za zmínku stojí poslední 11 branka, kterou do sítě Rapotic vstřelil Robin Hrobař, který ukázal neuvěřitelné fotbalové myšlení, když skoro přes třičtvrtě hřiště překonal brankáře hostí a překvapil, jak všechny hráče, tak fanoušky, kteří nevěřili vlastním očím a tuto branku ocenili velkým aplausem. Touto brankou Robin Hrobař uzavřel zápas takzvanou třešničkou na dortu. Na hráčích týmu KAL@M!TY bylo vidět, jak si tento zápas užívali a baví se fotbalem, jak oni, tak i přihlížející diváci, kterým chceme poděkovat za povzbuzování a velkou návštěvnost. Týmu FC Rapotice bychom chtěli poděkovat za toto přátelské utkání a ať se jim daří v jarní části sezóny, tak jako v té podzimní. JEŠTĚ JEDNOU VŠEM VELKÉ DÍKY! KAL@M!TA 11:1 FC RAPOTICE Branky: KAL@M!TA: 3x Míča, 3x Hrobař, 2x Ošmera, 1x Záturecký, 1x Karásek, 1x Rygl FC RAPOTICE: 1x Kučera SESTAVA TÝMU KAL@M!TY: Ondřej Ošmera – Michal Prokeš, Štěpán Svoboda, Luboš Škoda, Lukáš Karásek – Petr Ošmera, Robin Hrobař, Michal Votoupal, Martin Rygl – Juraj Záturecký – Jiří Míča Děkujeme Váš KAL@M!TA TEAM ????????⚽

Reagovat

Fanoušek FC Rapotice 15.1.2022 - 18:26

Trenér odstoupil, předseda FC a celý výbor také. Co bude dál?

Milan Laš 28.7.2020 - 21:24

Utkání Rapotice - Kouty bude sehráno v pátek 31.7. v 18.00 Rozhodčí: Stehlík Michal, Beneš Jiří, Kocour Erik.