utkání III.třídy 20.5.2022

Rapotice B- Šebkovice B 5:4 (2:1)

Sestava : Krčma - Matoušek st., Laš Milan (46.Dvořáček Milan), Slaný,Dobeš(60.Adam Martin) - Laš Martin ,Pavlíček, Tesař Jakub(46.min Matoušek ml),Dvořáček Jakub - Němec Vlastimil, Chatrný

Branky : 30.min.38.min .48.min .88.min. Němec Vlastimil, 74.min. Laš Martin

Utkání týmů "bojujících " o střed tabulky bylo ovlivněno vysokými teplotami a tak tempo zápasu bylo i na III.třídu spíš pomalejší.

Lépe začali hosté a i když úvodní únik hostující hráč neproměnil, ten druhý poslal v 10.min k tyči. V poli byli domácí přece jen fotbalovější a tak si začali vytvářet šance. Ve 30.min. zachytil Martin Laš  ( dnes hlavní nahravač čtyřgólového kanonýra Němce) rozehrávku a poslal do šance ,po herním půstu, hladového Němce a ten nezaváhal. Do poločasu otočil ve prospěch domácích opět Němec a tak 2:1, i když brankový rozdíl mohl být větší.

Druhá část začala nevyužitými šancemi domácích, přesto po přiťuknutí od Laše, proměnil opět Němec, na 3:1. Hosté snížili v 59.min pěknou ranou do šibenice 3:2 a když neproměnil Němec další samostatný nájezd, hned z protiútoku vyrovnali na 3:3. Výsledek zachránil přesnou hlavičkou Martin Laš . I když měli hosté v závěru více sil a minimálně dvakrát domácí podržel brankář Krčma , zvýšil na 5:3 , kdo jiný ,než Němec. Se závěrečným hvizdem rozhodčího přišla nepozornost a korekce výsledku na hokejových 5:4.

Zajímavý a do posledních minut dramatický zápas nabídl divákům hodně branek, pěkné akce a střely,ale také místy "holomajznu" a oproti ostatním vítězným zápasům výrazně nižší tempo