Fotbalový Club Rapotice, z.s.

Příští zápas

Z Počítek bez bodu

Po slibném začátku, jsme v závěru zkolabovali a z Počítek se vracíme s debaklem 6:2

Sestava: Laš T. Opálka,(80. Císař), Sobotka, Laš M., Dobeš., Němec, Valsa, Palát, Matoušek J., Kučera, Matoušek P.

Branky: 6. Kučera, 40. Matoušek J.

Už při pohledu na hřiště bylo jasné, že dnes to o fotbale moc nebude. Rozměry maličkého hřiště, spíše připomínaly cvičiště požárníků.

Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnější a v už v 6. minutě rozvlnil síť Kučera. Nadále jsem byli lepším mužstvem, ale ze spousty šancí jsme stav nenavýšili. Ve 36. minutě zaůřadoval Kůrka a vymyslel si penaltu. Tu s přehledem proměnil Jurnečka. Ve 41. minutě nás poslal do vedení Honza Matoušek. To však netrvalo ani minutu. Obranou propadnutý nákop zužitkoval opět Jurnečka a dal tak poločasu remízový výsledek. Druhá půle začala naším náporem. Ani z těch nejvyloženějších šancí jsme balón do sítě nedostali a při minimálně čtyřech penaltových zákrocích, si sice Kůrka píšťalku do huby dal, ale ani jednou nezapískal. Trest přišel v 65. minutě. Svíci do vápna před Lašem vypíchl Jurnečka a poslal domácí do vedení. Po té pokračovalo naše zahazování šancí a domácí nás vycvičili v produktivitě. Prakticky každá jejich návštěva ve vápně, skončila gólem a tak jsme ze hřiště odešli jako spráskaní psi. Mizerná koncovka nás trápí celý podzim a dnes se to ukázalo v plné nahotě. Bohužel i obrana v čele s brankářem, hledá kdysi ztracenou formu a tak je k bodům zkrátka daleko :-(