Vítězství po deseti měsících: Rapotice

Béčko se mohlo radovat z vítězství poprvé po deseti dlouhých měsících a připsalo si cenný skalp Mohelna.

Rapotická rezerva vyhrála naposledy 10.11. 2013, kdy na svém hřišti porazila náměšťské béčko.

Rapotice "B" - Mohelno 3:0 (2:0), žk: 2:5, rozhodčí Svoboda, diváků 50

Branky: 4. a 13. Strašák, 86. Sobotka

Sestava: Laš T. - Man, Pavlíček, Slaný, Dobeš, Kovařík, Laš M., Sobotka, Strašák, Laš M., Kolařík

Béčko začalo parádně a zásluhou Strašáka po třinácti minutách vedlo 2:0. Poté hosté hru vyrovnali, ale my jsme nadále hrozili. Nejblíže brance byl Michal Sobotka, ale jeho výstavní střela skončila na tyči. Ve druhé půli nás hosté přitlačili. Kazili jsme jednoduché přihrávky a nemohli jsme souvisleji udržet míč na svých kopačkách. Mohelno se dostávalo do šancí, ale vždy ztroskotalo na výborném Matesovi. My jsme naopak své brejkové akce nedokázali dotáhnout do konce. Definitivní pojistku jsme přidali v 56. minutě, kdy Strašákovu přihrávku perfektně zužitkoval Sobotka. Vypjaté utkání, plné ostrých střetů, jsme dokázali ustát a získali jsme první tři body.

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23