Béčko v Radkovicích neuspělo

Béčku se v Radkovicích dlouhodobě nedaří, což se potvrdilo i v posledním vzájemném utkání, kdy jsme v Radkovicích utrpěli porážku 4:1.

Radkovice - Rapotice 4:1 (3:0), žk: 2:5, čk: 57. Dvořáček, branka: 65. Strašák (PK)

Sestava: Sobotka A. - Man, Laš Milan, Slaný, Dobeš, Pavlíček M. (46. Dvořáček), Tesař, Oščádal, Strašák, Císař, Němec

V úvodu utkání jsme se na hřišti hledali, čehož domácí perfektně využili. Hráli od podlahy a po zisku míče okamžitě spěchali k naší bráně. Vedení se ujali po naší chybě v obraně, kdy jsme nedokázali odvrátit balón z malého vápna, čehož využil důrazný domácí útočník a otevřel skóre zápasu. Radkovice hrály jednoduše a touto hrou nás po celý poločas přehrávaly. My jsme si dokázali vytvořit pouze dvě šance, za zmínku hlavně stojí střela Pavlíčka zpoza vápna, se kterou si ale domácí brankář Kašparides poradil. Dá se říci, že všechny branky domácí vstřelili po našich chybách. V případě druhé branky jsme prohráli rychlostní souboj a u třetího gólu zase nedoustoupili střílejícího hráče.

Ve druhé půli se obraz hry změnil. Radkovice se zatáhly a čekaly na naše chyby. My jsme se naopak snažili hrát rychle, hru jsme zjednodušili a vytvořili jsme si několik slibných šancí. Poté bohužel přišlo vyloučení čerstvého Dvořáčka a chvíli nato čtvrtá branka v naší síti. Radkovice si už poslední pasáž zápasu pohlídaly a bez větších obtíží jej dotáhly k zaslouženému vítězství.

1. FC Chotěboř 20 41:19 41
2. SK Okříšky 20 44:25 41
3. FŠ Třebíč 20 69:24 40
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 20 26:21 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 20 37:34 28
8. TJ Nová Ves 20 27:33 25