Áčko v Hartvíkovicích dvakrát neudrželo vedení

Áčko sice dvakrát vedlo, ale nakonec remizovalo 2:2.

Hartvíkovice - Rapotice 2:2 (1:2), žk: 0:1, branky: 25. a 45. Petr Matoušek

Laš T. - Švarc, Laš Milan, Liška, Dobeš, Laš Martin (71. Císař), Illek, Slaný, Dvořáček, Sobotka, Matoušek P.

První půle začala naší převahou. Vypracovali jsme si tři dobré možnosti. Hlavně samostatný nájezd Sobotky volal po gólu. Vedení jsme se ujali v 25. minutě. Vysoký balón vrácený do vápna domácí brankář pouze vyrazil. Míč se opět dostal před branku, kde si jej našel Petr Matoušek a hlavou zavěsil. Poté se hra vyrovnala a odehrávala se spíše mezi vápny. Domácí si první možnost vytvořili až ve 33. minutě, ale hned z ní padl gól. Po závaru ve vápně jsme nedokázali balón několikrát odkopnout až se k němu dostal Moczár a procedil míč do sítě. V závěru poločasu se domácí snažili vstřelit druhou branku, ale udeřilo na opačné straně, kdy se podruhé prosadil Petr Matoušek.

Zkraje druhého poločasu jsme měli navýšit na 3:1, ale šance Sobotky a Matouška zůstaly nevyužity. Poté tempo hry opadlo a převahu měli spíše domácí. My jsme spoléhali na brejky, ale byli jsme nepřesní ve finální fázi. Hartvíkovice potrestaly naši pasivitu v 60. minutě, kdy si vybral slabší chvilku Tomáš Laš. Hartvíkovice následně cítily šanci, ale už se prosadit nedokázaly, a tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

1. FC Chotěboř 20 41:19 41
2. SK Okříšky 20 44:25 41
3. FŠ Třebíč 20 69:24 40
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 20 26:21 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 20 37:34 28
8. TJ Nová Ves 20 27:33 25