Béčko na druhý tým tabulky nestačilo

Z Rudíkova odjíždíme bez bodu po těsné porážce 2:1.

Rudíkov – Rapotice B 2:1 (1:1), branka: Císař

Sestava: Ješina A., Man, Kovařík K., Slaný, Konečný, Zezula, Laš Milan, Tesař, Dvořáček (78.Chatrný), Císař

Třetí jarní zápas jsme zajížděli na půdu druhého Rudíkova a po úvodních domácích nezdarech jsme chtěli už nějaký bodový zisk.

Do zápasu jsme ale nevstoupili vůbec dobře a po nedorozumění v naší obraně se dostal ve vápně k míči domácí hráč a už v 1. minutě to bylo 1:0. Domácí v první půli byli aktivnější, my jsme se snažili o rychlý protiútok. Na jeden z  autů si dobře seběhl Císař a z úhlu, ranou pod břevno, vyrovnal 1:1. Do přestávky měl ještě velkou příležitost Tesař, ale po odraženém míči vysoko přestřelil.

Zpočátku druhé půle byla hra vyrovnaná , postupem času se ale zdálo, že dech dochází víc domácímu mladému týmu. Po rychlém brejku, z poloviny hřiště, aktivního Dvořáčka,který přesprintoval obránce, jsme se i radovali z vedoucí branky,ale domácí pomezní viděl postavení mimo hru. A tak dvanáct minut před koncem propadl míč na domácího útočníka a ten si věděl rady 2:1. Do konce zápasu jsme byly aktivnější, soupeř se bál o výsledek a spoléhal na brejky do stále víc otevřené obrany, ale na obou stranách už při příležitostech chybělo víc klidu a trochu střeleckého štěstí.