Béčko v Trnavě neuspělo

Benfika prohrála v Trnavě s rezervou Rudíkova/Trnavy 3:2, když nedokázala hned dvakrát udržet vedení.

FK Rudíkov/ Trnava "B" - FC Rapotice 3:2 (1:2), žk: 2:1, rozhodčí Syrový

Střelci: 14. Císař, 28. Miko

Sestava: Sobotka - Man, Kovařík (59. Zezula), Laš M., Dobeš, Císař, Miko, Pavlíček T., Pavlíček M., Tesař, Binka (59. Horák)

Začátek zápasu byl vyrovnaný. Domácí se dostávali do náznaků šancí, ale příliš vzruchu před brankou Sobotky z toho nebylo. Poté jsme začali být aktivnější a hned ve 14. minutě jsme byli odměněni vedoucím gólem. Centr Tomáše Pavlíčka domácí brankář nedokázal zkrotit a míč mu vypadl jen k osamocenému Petru Císařovi, který trefil odkrytou branku. Domácí hráči to nezabalili a byli velmi nepříjemní v osobních soubojích a snažili se ohrozit naši branku. Odměnou za houževnatý výkon jim byla vyrovnávací branka z kopačky Vlčana. Poté jsme se dostali do několika slibných příležitostí, ale nezužitkovali jsme je, a tak mohl přijít trest. Domácí se ve 20. minutě již radovali z vyrovnání, ale branka nebyla uznána pro ofsajdové postavení domácího útočníka. Po naší hluché pasáži jsme se oklepali v poslední čtvrthodině a ujali jsme se vedení. Do kabin se tedy šlo za, pro nás ,příznivého stavu.

Druhá půle začala náporem Rudíkova, který během deseti minut trefil hned dvakrát brankovou konstrukci. Domácí nakonec vyrovnali druhou brankou Vlčana již v 50. minutě a snažili se o otočení zápasu. Přesto jsme si vypracovali možnosti na vstřelení vedoucí branky, ale naše střely skončily jen těsně mimo. V 77. minutě jsme udělali chybu ve středu pole, následně jsme včas nevystoupili proti útočícímu hráči, který měl dost času připravit si míč na střelu a poslat ji na bránu. Střela, kterou brankář nejspíš neviděl, zapadla přesně k pravé tyči. My jsme se ještě v závěru snažili vyrovnat, ale žádná z akcí se již neujala.

Příští týden nás čeká na domácím trávníku SK Valeč.

1. FŠ Třebíč 19 68:21 40
2. FC Chotěboř 19 39:19 38
3. SK Okříšky 18 41:23 37
4. Slovan Kamenice n/L. 19 38:28 34
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
7. FC Rapotice 19 42:36 27
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23