FC Rapotice vs FŠ Třebíč

Datum a čas konání: 4.5.2024 16:30

Žáci vezou z Šebkovic vítězství 6:2

Mladší žáky čekalo těžké utkání v Šebkovicích, kde se nám dlouhodobě nedaří. Od úvodu jsme šli za vítězstvím a utkání jsme nakonec, i přes slabší druhý poločas, zvládli.

Šebkovice - Mladší žáci 2:6 (0:4)

sestava: Matoušek - Jelínek, Juřica, Sedláček, Tesař, Kašpar, Černý, Vejvoda, Kryštof J., Kryštof Z., Křikava Václav, Křikava Vít

branky: Černý 5, Tesař

V úvodu utkání jsme byli aktivnější než Šebkovice a snažili jsme se postupným útokem ohrozit jejich branku. Proti byl hbitý domácí brankář, který naše akce mařil včasnými výběhy. I tak jsme se poměrně brzy radovali z vedoucí branky, a to již ve 4. minutě. Kubovi Tesařovi se povedl únik po levém křídle a poté předložil míč osamocenému Filipovi Černému, který se z besprostřední blízkosti nemýlil. Úvodní branka naši aktivitu jen umocnila a po čtvrthodině hry jsme se prosadili znovu, tentokrát střelou zpoza vápna a opět to byl Filip. Tentýž hráč se prosadil do konce první půle ještě dvakrát.

Začátek druhého poločasu nás nezastihl v takové formě. Byli jsme pozdě v soubojích a náš pohyb po hřišti nebyl takový jako v první poločasu. Šebkovice vycítili svou šanci a dělali nám rychlými protiútoky stále větší problémy až se nakonec dočkali zaslouženého snížení. Do zápasu se domácí mohli vrátit o pět minut později, ale nařízenou penaltu neproměnili. Naše hluchá pasáž skončila paradoxně nejkrásnějším momentem zápasu, kdy jsme se dokázali dostat od naší branky na pět doteků do šance, kterou gólem zakončil Kuba Tesař. V závěru přidali oba dva týmy ještě jeden gól a zápas skončil 6:2 v náš prospěch.

Příští víkend máme volno. Za čtrnáct dnů nás čeká veledůležitý zápas s jedním z nejlepších týmů soutěže - Lipníkem.

1. FŠ Třebíč 19 68:21 40
2. FC Chotěboř 19 39:19 38
3. SK Okříšky 18 41:23 37
4. Slovan Kamenice n/L. 19 38:28 34
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
7. FC Rapotice 19 42:36 27
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23