Rapotice "B" - Hrotovice "B" 2:0

Béčko zvládlo i třetí jarní domácí zápas a zvítězilo 2:0 a poprvé v sezóně udrželo čisté konto.

Rapotice "B" - Hrotovice "B" 2:0 (0:0), žk: 0:1, rozhodčí Vévoda

Sestava: Ješina - Císař, Man, Kovařík, Dobeš, Tesař, Pavlíček M. (65. Zezula), Laš M., Slaný, Miko, Binka (46. Pavlíček T.)

Branky: 50. Slaný, 89. Dobeš

Rapotice toužily udržet domácí jarní neporazitelnost a získat tři body, což by jim upevnilo pozici v klidných vodách tabulky. Proti byl houževnatý a běhavý soupeř z Hrotovic. Úvod zápasu patřil domácím, kteří se tlačili před branku hostů, ale výrazněji se prosadit nedokázali a hra se vyrovnávala. Hrotovice hrozily rychlými protiútoky, zejména po pravé straně. Největší příležitost první půle měl ve 30. minutě domácí Dobeš, který hladce prošel do pokutového území, avšak jeho zakončení bylo slabé a jen do náruče brankáře.
Druhá půle začala v podobném duchu, ačkoli hosté začali být nebezpečnější. Ohromnou příležitost si vypracovali po deseti minutách hry, kdy v jasné pozici trefili pouze tyčku namísto odkryté branky. Trest přišel o několik minut později z kopačky Slaného, který levačkou vystřelil do břevna, ale odražený míč si hostující brankář srazil za svá záda. Hrotovice se snažily o vyrovnání, čímž domácím nabízely možnosti k útočení a také rapotičtí přestřelili prázdnou branku. Definitivu výsledku dal v závěru zápasu brankou po rychlém brejku Dobeš a rozhodl tak o tom, že tři body opět zůstávají v Rapoticích.

1. FŠ Třebíč 20 69:24 40
2. SK Okříšky 19 42:23 40
3. FC Chotěboř 19 39:19 38
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
8. TJ Nová Ves 19 25:31 24