Béčko přestřelku s Rouchovany zvládlo - 8:4

Benfika důležité utkání zvládla a bodově se dotáhla ke středu tabulky.

Rapotice "B" - Rouchovany 8:4 (4:1), žk: 1:1, čk: 38. Kovařík, rozhodčí Kudlík P., diváků 50

Branky: 15. Kovařík, 23., 81. a 86. Svoboda, 23. Dobeš, 28. Laš M., 54. Podpěra

Sestava: Man, Kovařík, Laš M., Dobeš, Císař (46. Pavlíček M.), Tesař, Podpěra (63. Zezula), Nedvěd (46. Jašek), Svoboda (88. Horák), Klement (46. Pavlíček T.),

Začátek utkání nezastihl domácí v ideální formě. Rychlá křídla hostí dělala domácí obraně značné problémy. Rouchovany své šance využít nedokázali, a tak přišel po čtvrthodině trest. K odraženému míči se na hranici vápna dostal kapitán domácích Kovařík a perfektní střelou nedal Chocholáčovi šanci. Druhou branku přidali domácí o pět minut později. Brankář Rouchovan špatně vyběhl, míč netrefil, a pro Svobodu už nebylo těžké míč uklidit do sítě.  Domácí byli v tu chvíli na koni a své pohody využili v 23. minutě. Brankář Chocholáč neměl svůj den, tentokrát lehký míč podběhl a Dobeš jej hlavou přehodil. Po půlhodině hry, to už bylo 4:0, když se trefil Milan Laš. Zdálo se být rozhodnuto. Rouchovanům se však povedl jeden útok a po zaváhání Kovaříka, který váhal s odkopem, se k míči dostal Slabý a překonal Ješinu. Ve 38. minutě dostal dobrý míč za obranu Slabý, obhodil si Kovaříka a postupoval sám na branku. Kapitán domácích zatáhl za záchranou brzdu a hostujícího útočníka stáhl. Následoval přímý volný kop a červená karta. Hosté rázem ožili a měli dvě, tři dobré šance, ale na Ješinu nevyzráli.
Ve druhé půli Rouchovany přidaly a v 53. minutě snížily. Jenže už o minut později nepokryly po rychlém brejku Podpěru, který propálil Chocholáče.  Rouchovany se nevzdaly a opět snížily. Poté byli hosté lepší a čtvrtá branka visela ve vzduchu, jenže nepřišla. V 81. minutě přidal druhou branku Svoboda, ale tentokrát našly odpověď Rouchovany a opět se přiblížily domácím. Rozhodla závěrečná čtyřminutovka. Hattrick završil po ideálním centru Dobeše Svoboda a pojistku výsledku přidal v 88. minutě Jašek. Rapotice, které hrály více než poločas o deseti, byly lepším týmem a v kontextu celého utkání si vítězství svou bojovností a produktivitou zasloužily.

1. FŠ Třebíč 20 69:24 40
2. SK Okříšky 19 42:23 40
3. FC Chotěboř 19 39:19 38
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
8. TJ Nová Ves 19 25:31 24