FC Žďas Žďár B vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 12.5.2024 16:30

Žáci porazili Nové Syrovice

V deštivém počasí a na těžkém utkání sehráli mladší žáci náročný duel s Novými Syrovicemi, které nakonec porazili 6:0.

FC Rapotice - SK Nové Syrovice 6:0 (3:0), branky: Tesař J. 2, Tesař P. 2, Hans, Černý

Sestava: Matoušek - Křikava, Sedláček, Hans, Vejvoda, Černý, Tesař J., Tesař P., Kryštof, Karmazín

Utkání jsme odstartovali velmi dobře. Už ve druhé minutě měl velkou šanci Filip Černý a o chvíli později běžel sám na branku Michal Vejvoda. Své šance ale neproměnili. Postupně jsme získávali stále větší převahu a šancí přibývalo. V 15. minutě, při dalším sólovém nájezdu, nastřelil Michal Vejvoda pouze tyčku. Kýžená branka ale přišla až ve 20. minutě, kdy se prosadil Jakub Tesař. Závěr poločasu se nám vydařil, přidali jsme ještě dvě branky a do kabin jsme šli za stavu 3:0. Nutno dodat, že hosty jsme do šancí nepouštěli.

Druhá půle pokračovala v podobném duchu, ale i Syrovice si vypracovaly dobré možnosti. Nastřelily dokonce dvakrát břevno. I přesto jsme měli utkání pod kontrolou, a díky brance Jakuba Tesaře a dvěma gólům Petra Tesaře, jsme zvýšili na konečných 6:0. Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Musím pochválit také kluky ze starší přípravky, Honzu Karmazína a Ondřeje Žaluda, kteří nám přišli pomoci.

Za týden nás čeká zápas se silným soupeřem - Budišovem.

1. FŠ Třebíč 20 69:24 40
2. SK Okříšky 19 42:23 40
3. FC Chotěboř 19 39:19 38
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
8. TJ Nová Ves 19 25:31 24