Béčko podlehlo Říčanům

Benfika zápas s Říčany dobře odstartovala, ujala se vedení, ale nedokázala jej udržet. Soupeř ve druhé půli dal dvě branky a radoval se z těsné výhry 2:1.

Rapotice - Říčany 1:2 (1:0), branka: Pavlíček

Ješina - Man L., Kovařík, Slaný, Jašek, Man D., Laš Milan, Tesař, Dobeš, Šmarda, Pavlíček

střídal: Kolařík

Béčko zahájilo zápas proti účastníkovi okresního přeboru Brno-venkov odvážně, snažilo se držet míč a diktovat tempo hry. Hosté ale hrozili po našich ztrátách rychlými kontry. Ošemetné situace před naší brankou však likvidoval jistý Aleš Ješina, který se opět vrátil do branky. Vedení jsme se ujali po dvaceti minutách. Centr Jaška tečoval Pavlíček a míč šťastně zapadl za bezmocného Soustružníka. Říčany postupně přebraly iniciativu, ale vážnější šance si nevypracovaly.

Říčany ve druhé půli dokázaly využít našich chyb v rozehrávce a odměnou jim byla vyrovnávací branka po hodině hry. My jsme hrozili po dlouhých nákopech na Pavlíčka či Šmardu, ale šance jsme do konce nedotáhli. Oba dva týmy mohly překlopit vedení na svoji stranu, ale přeci jen více šancí měly Říčany. Velmi dobrý zákrok si připsal Aleš Ješina, když dokázal vytáhnout nebezpečnou střelu na roh. Když už se zdálo, že se týmy rozejdou smírně, tak hosté deřili. Útočník soupeře využil zaváhání naší obrany a technickou střelou překonal Ješinu.

V utkání jsme střídali lepší pasáže s horšími. Kazili jsme hodně přihrávek a ve druhé půli už nám docházely síly. Zvláště v první půli jsme ale prokázali ochotu hrát jeden za druhého a bojovat. Bohužel jsme podobný trend neudrželi po celé utkání a soupeř nás potrestal.

Za týden čeká béčko první mistrovské utkání, a to na horké půdě v Myslibořicích.

1. FŠ Třebíč 20 69:24 40
2. SK Okříšky 19 42:23 40
3. FC Chotěboř 19 39:19 38
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
8. TJ Nová Ves 19 25:31 24