FC Žďas Žďár B vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 12.5.2024 16:30

Oblíbený výsledek v přípravě, s Ořechovem 3:3

Áčko odehrálo na umělé trávě v Bohunicích druhý přípravný zápas, a to proti celku Ořechova. I ve druhém utkání se zrodila remíza 3:3, protože jsme dvakrát nedokázali udržet vedení.

Rapotice - Ořechov 3:3 (1:0), branky: Matoušek P. 2, Mlejnek

Sestava: Laš - Matoušek J., Pavlíček, Laš M., Švarc, Dvořáček, Jašek, Klusák, Škorpík, Sobotka, Matoušek P., hokejově střídali: Podpěra, Mlejnek

Úvod otkání byl z obou stran opatrný a poměrně vyrovnaný. Hned ve třetí minutě nastřelil Michal Sobotka břevno. Ořechov na naši šanci zareagoval o pět minut později nastřelenou tyčkou. Postupem času se naše hra, která místy postrádala přesnost, zvedla a dostali jsme se zásluhou Petra Matouška do vedení. Nebezpečné jsme měli zejména rohy, které dobřře zahrával Klusák. Ořechov měl možnosti na srovnání v závěru poločasu, ale nevyužil je.

Ve druhé půli se obraz hry příliš neměnil. Ořechov spoléhal na rychlý přechod do útoku a dokázal z takové akce poměrně brzy vyrovnat. V 60. minutě Klusák zahrával rohový kop, který přesně zakroutil na hlavu Petra Matouška, jenž vstřelil druhou branku a vrátil nám vedení. Po této brance a prostřídání kvalita naší hry upadla a Ořechov byl nebezpečnější. Díky aktivní hře dokázal výsledek otočit na 2:3. Následně měl velkou šanci Michal Mlejnek, který postupoval sám na branku, ale jen nastřelil brankáře. Vyrovnání jsme se dočkali až deset minut před koncem, kdy se prosadil právě Michal Mlejnek. Utkání tak skončilo zřejmě zaslouženou remízou 3:3.

1. FC Chotěboř 20 41:19 41
2. SK Okříšky 20 44:25 41
3. FŠ Třebíč 20 69:24 40
4. Slovan Kamenice n/L. 20 40:28 37
5. Sapeli Polná 20 26:21 32
6. FC Rapotice 20 45:37 30
7. TJ Slavoj Pacov 20 37:34 28
8. TJ Nová Ves 20 27:33 25