Fotbalový Club Rapotice, z.s.

Příští zápas

Muži B doma nestačili na Pyšel a prohráli 2:3

Béčko v napínavém utkání dvakrát dotahovalo, avšak na třetí branku z kopačky hostujícího Šoukala už recept nenašlo.

Rapotice "B" - Pyšel 2:3 (2:2), žk: 0:3, branky: 29. a 45. Paulec Tomáš, rozhodčí Macek, diváků 50
Rapotice: Sobotka - Man, Miko, Tesař (65. Pavlíček M.), Kovařík, Císař, Dobeš (42. Pavlíček T.), Matoušek (46. Laš T.), Paulec, Laš M., Slaný

V úvodu zápasu, který se hrál za velkého tepla, působili svěžejším dojmem hosté. Domácí se dostali do první vážnější šance v 11. minutě, kdy chtěl Matoušek přehodit brankáře, ale branku netrefil. Hosté byli pohyblivější, ale jejich snaha většinou končila nepřesným zakončením. Přesto šel Pyšel ve 26. minutě do vedení zásluhou Jaroslava Tůmy. Rapotice dokázaly zareagovat velmi rychle. Už o tři minuty později využil nedorozumění hostujících obránců Paulec a hlavou překonal Širokého.
Skóre se opět měnilo za šest minut, kdy se hlavou prosadil hostující kapitán Šoukal a zužitkoval tak perfektní centr. Na tahu byly opět Rapotice. Když už se zdálo, že rozhodčí ukončí první poločas, přišla vyrovnávací branka z kopačky Paulece, a domácí šli do kabin přeci jen spokojenější.
Ve druhé půli šancí neubylo, ale jejich proměňování střelci nezvládali. Domácí brzdilo plno nepřesností, čehož dokázal Pyšel využívat, ale své šance zahazoval. Domácí měli dvě velké možnosti, ale obě dvě Tomáš Laš neproměnil. Šťastnější tak nakonec byli hosté, kteří využili špatného postavení Sobotky a překlopili vedení na svou stranu. Domácí se už do vážnějšího tlaku nedostali. Hosté, kteří byli po celé utkání mírně lepší, si už své vedení pohlídali, a nakonec se štěstím zvítězili.