Béčko po špatném výkonu odjelo z Mohelna s debaklem

Béčku se víkendový mač v nedalekém Mohelně absolutně nepodařil a domácí jednoznačně zvítězili.

Mohelno - Rapotice "B" 8:1 (4:0), žk: 3:4, čk: 1:1 (50. Karel Kovařík), branka: 56. Milan Laš PK

Aleš Sobotka - Petr Císař, Libor Man, Josef Tesař, Karel Kovařík, Stanislav Binka (46. Tomáš Laš), Michal Dobeš, Andrej Otcel, Tomáš Pavlíček, Milan Laš, Jaroslav Miko (30. Tomáš Pavlíček)

Béčko nezvládlo nástup do utkání a Mohelno po necelých 17. minutách vedlo o tři branky, přičemž se dvakrát prosadilo po centrovaném míči a přesné hlavičce. Třetí branku přidal soupeř z penalty. Do šaten jsme šli se čtyřbrankovým mankem a výkonem, ze kterého se nedá zmínit téměř nic pozitivního.

Druhá půle byla ale ještě poměrně divoká. Na obou stranách jsme se dočkali vyloučení. Nejprve šel otestovat místní sprchy kapitán Karel Kovařík za hru rukou, kdy chytil za Sobotku jasnou branku. Následnou penaltu Mohelno proměnilo. O deset minut později se nechal hloupě vyloučit domácí Šanda, když v přerušené hře šlápl na ležícího Matesa. Ve druhé půli jsme měli nějaké šance, ale ani hlavička Matesa, ani Josefa Tesaře do branky nezaplula. Zejména hlava Jože do břevna byla povedená. Čestný zásah si připsal Milan z penalty, která byla nařízena za hru rukou. Mohelno však své další šance proměňovalo a mohlo nám naložit ještě více branek.

Výsledek je dosti smutný, neboť soupeř byl antifotbalový, ale svou vůlí a bojovností nás zcela jasně přehrál a zaslouženě připisuje tři body.

1. FŠ Třebíč 19 68:21 40
2. SK Okříšky 19 42:23 40
3. FC Chotěboř 19 39:19 38
4. Slovan Kamenice n/L. 19 38:28 34
5. Sapeli Polná 19 26:19 32
6. TJ Slavoj Pacov 19 36:31 28
7. FC Rapotice 19 42:36 27
8. TJ Nová Ves 19 25:31 24