Utkání v Litohoři Béčko nezvládlo a padlo rozdílem třídy 4:1

utkání III.třídy 3.9.2023  Litohoř - Rapotice B  4:1 (1:0)

Sestava Rapotic B

Krčma Adam - Konárek Lukáš.,Švarc Tomáš,Matoušek Michal st.(68.Karmazín Jan),Dobeš Michal -  Matoušek Michal ml.,Tesař Jakub(68.Popelka Dominik),Tesař Petr,Chatrný Adam - Šmarda Michal,Laš Martin(46.Slaný David)

branky :44. Kosmák,53.Finda,61.Kosmák,65.Kosmák - 60.Šmarda

Prvních deset minut bylo vyrovnaných, ale postupem času si domácí, díky svému důrazu a většímu zaujetí, vytvořili tlak a bylo otázkou času , kdy to tam padne. Krčma v brance odolával do 44.min. , kdy se z 16ti metrů trefil přízemní střelou o tyč domácí Kosmák.

Druhá půle byla v poli vyrovnanější , ale v 53.min po ztrátě míče využili domácí nepokryté pravé strany a povedenou ranou do šibenice i přes Krčmův zásah zvýšili na 2:0. Naději na lepší výsledek dala kontaktní branka ,po snad jediné naší povedené akci, , kdy Matoušek ml. dal Šmardovi míč za obranu a ten snížil 2:1. Tato naděje vydržela necelou minutu, hned z protiútoku prošel velmi lehce po pravé straně Kosmák a ranou na zadní tyč nedal na zásah šanci 3:1 a v 65.min.využil svého ofsajdového postavení a určil konečnou podobu výsledku.

Dnešní zápas se nám  nevydařil, domácí nás včasným dostupováním a důrazem, často za hranicí pravidel, nenechali hrát naopak nám se nedařilo příliš zachytávat jejich kombinace a jejich pokusy o častou střelbu.Velká většina hráčů nedokázala dát přihrávku a prohrávali jsme skoro všechny souboje.Až na malé vyjímky jsme dopolední zápas prospali a vůbec jsme nedokázali navázat na výkon s Čáslavicemi.

1. FC Rapotice 0 0:0 0
2. FSC Stará Říše 0 0:0 0
3. SFK Vrchovina B 0 0:0 0
4. FC Žďas Žďár B 0 0:0 0
5. Šebkovice 0 0:0 0
6. TJ Slavoj Pacov 0 0:0 0
7. Sapeli Polná 0 0:0 0
8. Pohled 0 0:0 0