Příští zápas

TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Áčko veze z Ledče 3 body

Vyrovnaná první půle a výborný vstup do druhého poločasu bylo k vidění v krásném areálu v Ledči nad Sázavou.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Rapotice 0:4 (0:0)

Branky: 46´ Šmarda, 51´ a 88´ Kučera, 61´ Liusik

Sestava: Laš T., Krystýnek, Sobotka P.(38´ Matoušek J.),Zahrádka, Jarý, Šmarda, Němec, (68´ Matoušek M. st.), Jašek, Liusik, Durajka (88´ Matoušek M. ml.), Kučera.

Úvod utkání patřil domácím a hned v první minutě zahrávali roh se kterým jsme si však poradili. Prvních patnáct minut jsme se na hřišti spíše hledali a domácí měli více ze hry. Z náznaku šancí a jednoho závaru však domácí netrestali, a i my se začali tlačit do zakončení. Slibné šance jsme však v gól nepřetavili. Po našem rohu domácí vykopávali z brankové čáry a gólovou střelu Durajky zblokoval v poslední chvíli skluzem stoper domácích. Ve 32´ minutě pro zranění odstoupil Petr Sobotka a na hřiště byl z klece vypuštěn hladový buldok Honza Matoušek, který si s důrazem domácích věděl rady. Konec první půle přinesl jeden závar v našem vápně. Do zakončení se však domácí pro offside nedostali. Do kabin se tak šlo po vyrovnané hře za stavu 0:0.

Kdo čekal pokračování vyrovnaného utkání i po změně stran byl zklamán. Druhá půle přinesla náš drtivý nástup. Hned v první minutě se po autovém vhazování dostal k balonu Matyáš Jarý a nádherným centrem našel hlavu Michala Šmardy, který nekompromisně zatloukl hřebík do šibenice domácí branky. O pět minut později bylo ještě veseleji. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Petr Kučera a poslala nás do dvoubrankového vedení. Opařené domácí hráče dorazil po čtvrthodině druhé půle důrazný Dima Liusik, který svým projektilem z malého vápna div neprotrhl síť branky domácích. Domácí hráči vrhli všechny síly do útoku a snažili se kombinační hrou pootevírat okýnka v naší obraně. To se domácím několikrát podařilo. Na našeho brankáře se jim však vyzrát nepodařilo a dál jsme drželi tří brankové vedení. To jsme mohli několikrát navýšit. Slibné brejky do otevřené obrany jsme však neřešili dobře a nechávali domácí ve hře. V posledních dvaceti minutách už se na hřišti spíše jiskřilo. Domácí hráči stav utkání neunášeli a výsledkem bylo několik ostrých zákroků které si však naši borci nenechali líbit a byl z toho zbytečně vyhrocený závěr utkání. V 88´ minutě bylo hotovo! Petr Kučera samostatný únik z půlky hřiště chladnokrevně zakončil a dal tak razítko na tříbodový export do Rapotic.

V dalším zápase přivítáme ve veledůležitém utkání rezervu Velkého Meziříčí. Hraje se v sobotu v 16 hodin.