TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Áčko na závěr podzimu remizovalo v Budišově 1:1

Poslední utkání podzimu, skončilo zřejmě spravedlivou dělbou bodů.

Do posledního podzimního utkání, které bylo ovlivněno nepříjemným vichrem, jsme vstoupili velice dobře a hned z první akce otevřel skóre Radek Valsa. Domácí sice drželi míč, ale naši branku ohrožovaly pouze pokusy ze střední vzdálenosti. Zvýšení skóre měl na kopačce Sobotka. Toho však vychytal Bajer a stejně dopadla i střela Adama. V závěru poločasu mohli domácí srovnat. Na malém vápně se zjevil Blatný. S jeho nerazantním zakončením si však Laš poradil.

Do druhé půle jsme nastoupili s větrem v zádech a také s mylnou myšlenkou, že vítr dá gól za nás. Z utkání se stala nepohledná překopávaná, při které jsme prakticky vyřadili středovou řadu ze hry. Šance jsme si sice vytvářeli, nicméně jsme s nimi zacházeli prachbídně a rozchytávali domácího golmana. Do úniku poslal výkopem Laš Michala Sobotku, který však byl nemilosrdně sražen ve vápně. Penalta se však nepískala. Změnit skóre mohl Adam. Jeho bomba však proletěla těsně nad. Závěr nervozního utkání nám však hrubě nevyšel. U autové čáry byl zezadu přistrčen Matoušek. Faul se však nepískal a byl z toho aut domácích. Matoušek se však nechal unést až příliš a nicneřešící souboj Němce s domácím hráčem utnul v rohu vápna nekompromisně. Po menším zaváhání však sudí foukl do píšťalky a nařídil pokutový kop. Ten se štěstím proměnil Hibš a srovnal na 1:1. Frustrovaný Matoušek v zápětí počastoval sudího nepěknými slovy a byl vyloučen. V samotném závěru mohl po skrumáži rozhodnout Laš. Bajer ho však skvělým zákrokem vychytal a zajistil tak domácím bod za remízu 1:1.

Bylo vidět, že už se všichni těšíme na zimní přestávku a někteří nastoupili se sebezapřením. Zřejmě spravedlivou remízu jsme však podobně jako v Šebkovicích domácím darovali. Podzim zakončíme na nádherném prvním místě s minimálně bodovým odskokem. V polovině soutěže se však pohledem na tabulku nesmíme nechat ukolébat a dobře se připravit na jarní boje o postup!!!

Všem fanouškům děkujeme za podporu a budeme se těšit na shledání v novém roce.