rejpal 17.4.2018 - 14:49

B dostalo debakl a o tom se nemíníte

Reagovat

kopuleta 12.4.2018 - 12:29

út 19. 6. 2018 v 19.30 / Fotbalový stadion Náměšť SUDÍ Osamělost fotbalového rozhodčího. Komedie nejen o fotbale. hrají: Vladislav Hampl Pokud máte zájem, ráda vám pošlu podrobnější informace. Děkuji, mějte se hezky,Kopuletá

Reagovat

Lukáš 10.4.2018 - 22:46

Dobrý den kdy bude turnaj v malé kopané u vás v létě? :)

Reagovat

fandové 10.4.2018 - 17:51

Čtenáři od vedení stránek fc je tady výbor fc a ne nějakej pisálek.

Reagovat

fandové 10.4.2018 - 09:26

Od čeho jsou stránky fc o informování a ne aby jsme něco někde hledali.To jsou služby pro fandy a příznivce.

jednatel 28.3.2018 - 20:29

Pozor změna: mladší přípravka hraje až po starší. Začátek ve 12.30 Sraz v 11.45 na hřišti

Reagovat

zvědavec 26.3.2018 - 07:58

Ten fotbal s Říčanama se nehrál, nebo jak. Kde je report z utkání.

jednatel 26.3.2018 - 21:48

Utkání se hrálo ale bohužel jsem nebyl přítomen. Po poločase jsme prohrávali 2:0 a konečný výsledek je prohra 3:0 Další, doufám, že již mistrovské utkání se hraje v neděli 1.4. od 15.30, kdy hostíme doma Rantířov, kde jsme na podzim prohráli 5:1. Tak se pane ,,zvědavec" přijď podívat ať to máš z první ruky.

námořník 27.3.2018 - 15:25

V poslední minutě byla penalta, takže konečný výsledek 0:4. Mužstvo bylo kombinované, polovina kluků z Béčka,včetně nás trošku ještě starších. Soupeř byl bojovnější , běhavější a na nerovném přírodním povrchu lépe kombinoval. Přechod z umělky na trávu byl znát a balon nás dost fackoval, prakticky všechny branky padly po velkých minelách, bohužel i přes nadějné možnosti jsme my branku našeho bývalého spoluhráče Soustružníka přímo neohrozili a taky chyběl větší zápal pro společnou věc.

námořník 27.3.2018 - 15:39

Sestava : Laš T., Opálka, Laš Mil.,Švarc, Zezula,Matoušek Jan,Slaný,Laš Martin, Škorpík,Matoušek Petr náhradníci Dobeš, Tesař - střídalo se hokejově po cca 10min na různých postech Do druhé půle nenastoupil Matoušek P. a od poloviny odstoupil i Laš Martin

námořník 27.3.2018 - 15:42

V základu jsem zapomněl- v obraně -Dvořáček

Reagovat

jednatel 16.3.2018 - 18:58

Pozor změna, zítra hraje áčko v Mikulově na umělce. Začátek 14.00 hod.

Reagovat

jednatel 15.3.2018 - 12:32

Ahoj pro všechny, V sobotu hrajeme ve 14.00 ve Velkých Pavlovicích proti domácímu celku. Pojedu tam autem cca ve12.15 hod. Kdo by měl zájem se podívat, mám minimálně dvě místa. tel. 773992046