Fotbalový Club Rapotice, z.s.

Příští zápas

Béčko obralo Pyšel o tři body.

V nepříliš pohledném a záživném utkání se béčku podařilo zdolat Pyšel nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Rapotice "B" - Pyšel 1:0 (0:0), branka: 56 Stér

Sestava: Krčma - Man L. (70. Dobeš), Kovařík (57. Laš M.), Švarc, Dvořáček J., Šmarda, Císař, Strašák, Man D., Stér, Němec

Do utkání za béčko nastoupili hráči, kteří patří do kádru áčka a zotavují se po vleklých zdravotních potížích. Řeč je o Tomáši Švarcovi, který nastoupil už v Čáslavicích a Radimu Stérovi. Pouze na lavičce tak začali Milan Laš a Michal Dobeš, kteří béčku pravidelně vypomáhají. Do sestavy se vrátil také Radim Strašák, který ale nastoupil se sebezapřením a zdravotními potížemi.

Hned úvod zápasu ukázal jakým směrem se celý mač bude ubírat. Hra postrádala tempo, bylo v ní plno nepřesností na obou stranách a osobních soubojů. Hrálo se spíše ve středu hřiště a šancí moc nebylo. Pyšel spoléhal na protiútoky a rychlé hráče po stranách, ale v šancích byl neškodný. Ani domácí nebyli o mnoho úspěšnější a Teplého v bráně příliš neohrožovali. Do zakončení se sice dostali postupně Němec, Císař nebo Stér, ale ani jednomu se nepodařilo své šance přetavit v gól. Do vedení jsme se mohli dostat ve 32 minutě, kdy měla být po jasném faulu na Stéra nařízena penalta. Rozhodčí Křen ji však i k překvapení hostujícího obránce, který Stéra podrazil, neodpískal. V závěru poločasu byla hra rozkouskovaná množstvím osobních soubojů a faulů, které pramenily snad z frustrace ze špatného výkonu, a to na obou stranách.

Vstup do druhé půle se domácím podařil. Radim Stér využil dobré přihrávky a zkušeným zakončením po zemi nedal Teplému šanci. Tentýž hráč mohl skóre navýšit ještě dvakrát, ale jednou se jeho střela nevešla mezi tři tyče a jednou jej vychytal včasným vyběhnutím Teplý. Hosté měli největší šanci na srovnání v 72. minutě, ale nebezpečnou střelu Adam Krčma bravurně vytáhl na roh. Závěr zápasu byl opět poměrně rozkouskovaný a nervózní, což více vyhovovalo domácím. Hostům se nepodařilo dostat do nějakého výraznějšího tlaku a zápas "o jednom gólu" skončil upachtěnou výhrou domácích.