Áčko prohrálo na Vrchovině 3:2

I když jsme po bezbrankové první půli dvakrát vedli, nakonec jsme dohrávali v devíti a nemáme ani bod.

Branky: 52´ Krystýnek, 73´ Palát.

Sestava: Krčma, Zahrádka, Adamenko, Krystýnek (59´ ČK), Jarý, Palát, Laš M., Tesař (68´ Němec) Durajka, Kučera (90´ Heres), Šmarda (54´ČK)

Po bezbrankové první půli nás v 52´ minutě poslal do vedení po skrumáži Dan Krystýnek a vstřelil tak první branku v našem dresu. V 54´ minutě se po druhé žluté kartě poroučel ze hřiště Michal Šmarda. Po hodině hry začal úřadovat muž v černém a necitlivě vyloučil i střelce první branky Krystýnka. Za oplácení se pakoval do kabiny i domácí Boušek a tak nás čekala dlouhá půlhodina v devíti proti deseti. Domácí svou početní převahu využili ke srovnání v 70´ minutě, když se po zpětné přihrávce z prostoru penalty trefil Bača. Rapotičtí však nesložili zbraně a po třech minutách se krásně z vápna trefil Aleš Palát. Domácí přidali na obrátkách a přikovali nás do vápna. Výsledkem bylo srovnání výsledku na 2:2 v 80´ minutě, když se trefil na zadní tyči zapomenutý Jícha. Ke třem bodům nakonec bylo celkem blízko. Zahrádkův trestný kop z naší poloviny, procedil Milan Laš přes Sáblíka do sítě. Pomezní Šíma však viděl ofsajdové postavení pro které branka neplatila a opak byl pravdou. Muž v černém s píšťalkou nastavil 4´ minuty a když ani ty nesačily domácím ke vstřelení gólu, hrálo se zkrátka dokud nepadne. Nakonec se zadařilo a po 98´ !! odehraných minutách se domácí radovali z vítězství.

Utkání by více slušela remíza a všichni borci zaslouží za výkon pochvalu, protože konečně bylo vidět nasazení a bojovnost. O rozhodčích nemá smysl psát, protože to je celý podzim pořád dokola.

Všem fanouškům kteří nás podporovali jak na domácích tak venkovních utkáních, bychom chtěli srdečně poděkovat za podporu a budeme se těšit na jarní odvety.