Fotbalový Club Rapotice, z.s.

Příští zápas

Na závěr sezóny remíza v Kostelci

V posledním utkání sezóny jsme nepodali dobrý výkon a z Kostelce vezeme pouze bod.

Sestava Laš - Matoušek J.,Laš M., Sobotka P., Dobeš,(46´Chatrný), Němec 46´ (Tesař J.), Adamenko, Palát, Jašek, Valsa (88´ Matoušek M.) Kučera,( 80´ Adam).

Domácí hráli o přežití v soutěži a tak začali velice aktivně a především po pravé straně domácích nám zle zatápěli. Do vedení jsme však po několika šancích na obou stranách šli my. Sobotka uplatnil svůj důraz ve vápně a dotlačil míč do sítě. Domácím se podařilo srovna v 36´ minutě když se míč dostal k úplně volnému domácímu Doležalovi a ten uklidil přesně k tyči. Po první půli ve které se zbytečně z naší strany spíš mluvilo než hrálo, dostali domácí jistotu záchrany, když Moravec vypráskal Počítky 5:1.

Druhá půle už byla z obou stran hodně otevřená a na góly se dlouho nečekalo. Po třech minutách před Lašem zaplavala střela a domácí šli do vedení. To jim však dlouho nevydrželo a za čtyři minuty bylo srovnáno. Trestný kop Jaška vyrazil brankář jen na hlavu Milana Laše a ten neměl problém uklidit. Za tři minuty si domácí vzali vedení zpět když se do vápna prosmýkl Paul a zkušeně poslal míč do sítě. Tlačili jsme se za vyrovnáním které měl na svědomí Radek Valsa. Snad první střela z pozavápna před domácím golmanem skočila a bylo srovnáno. Otočit utkání mohl dvakrát Chatrný ale jen potvrdil, že letošní sezóna je pro něj brankově zakletá. Do tutovky se pak ještě dostal Valsa ale vhodný okamžik prováhal a byl sražen. Do úniku se pak vydal Jašek ale místo střely zvolil zbytečnou přihrávku. V poslední minutě mohli skóre převrátit domácí ale Laš jeho střlu kryl.

Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou, protože za výkon v první půli jsme si vyhrát nezasloužili.

Sezónu jsme zakončili rekordním bodovým zápisem 63.bodů, který atakoval historické maximum z roku 2006/2007 když Jaroměřice uhráli 68 bodů.

Děkujeme všem sponzorům a fanouškům za podporu a těšíme se na podzim v krajském přeboru.