Týmům mužů a žáků zbývají odehrát čtyři kola. Je vysoce pravděpodobné, že se soutěže prodlouží, a to z důvodu jejich pravděpodobného pozastavení na dva týdny, které by mělo být oznámeno zítra, tedy v pátek 9. 10. 2020.
V současné době platí, že se i nadále může výkonnostní fotbal hrát, ale bez diváků. Počet hráčů a členů realizačních týmů v areálu FC je omezen na 130. Prosíme všechny fanoušky, aby platná omezení dodržovali a nevystavovali tak klub případným sankcím. Navíc je velmi pravděpodobné, že v pátek budou vyhlášena nová opatření, jejichž součástí by mělo být pozastavení soutěží na 14 dnů, která by měla platit od pondělí 12. 10. 2020. O případných změnách Vás budeme informovat.
Zápasy našich týmů o víkendu:
Pá 9. 10. 15:30 Hrotovice - Mladší přípravka (auta 14:15, od čekárny)
Pá 9. 10. 17:00 Hrotovice - Starší přípravka (auta 15:45, od čekárny)
So 10. 10. 15:00 Muži "A" - Počítky
Áčko se nachází v nezáviděníhodné situaci, kdy se po porážce v Dukovanech nedokázalo odlepit z 11. místa. Navíc náskok na 10. Budišov se zvýšil již na pět bodů. V sobotní utkání proti Počítkám, které bude historicky prvním na našem hřišti proti tomuto soupeři, nám nelehká situace velí vyhrát. Počítky zatím sice zůstávají poněkud zaočekáváním, vzhledem k jejich vedoucí pozici po podzimní části loňského, předčasně ukončeného, ročníku. Přesto je jejich 5. místo v porovnání s naším umístěním zlaté a mohou hrát relativně v klidu. Navíc soupeř ze Žďárska ztrácí pouhých šest bodů na vedoucí Vrchovinu. Utkání začíná v 15:00 a tentokrát bohužel bez diváků. V řešení je eventualita, že bychom se Vám zde na stránkách pokusili zprostředkovat psaný online.
Ne 11. 10. Měřín - Žáci 9:00 st. a 11:00 ml., odjezd autobusu je v 7:15 od čekárny v Rapoticích. Sraz je v 7:10.
Mladší žáci budou v Měříně hájit svou dosavadní neporazitelnost. Soupeř se nyní sice nachází na chvostu tabulky, ale u nás, i přes vysokou porážku 7:0, předvedl zvláště v první půli velmi dobrý výkon, a jen díky neproměňování šancí neuhrál lepší výsledek. Pokud chceme i nadále zůstat neporažení, tak se musíme soustředit především na svůj výkon a na to, jak se vyvarovat opakujících se chyb v obraně a rozehrávce.
Starší žáci minulý týden doma potrápili favorita z Velkého Beranova a o remízu přišli až v závěru díky sérii chyb v obraně. V měříně nás čeká další z favoritů, s nímž jsme v domácím utkání dokázali remizovat 2:2. Tehdejší remíza byla sice naším prvním bodovým ziskem v soutěži, ale zároveň nás mrzelo ztracené dvoubrankové vedení. Věřím, že od té doby jsme už dál, což dokazují naše neustále se zlepšující výkony. Zkusíme navázat na domácí mač s Beranovem a Měřín doma potrápit.
Ne 11. 10. 15:00 Radotice - Muži "B", odjezd auty od hospody ve 13:00 (bus)
Béčko v minulém kole prohrálo v napínavém duelu s lídrem z Hrotovic kvůli proměněnné penaltě v závěru 4:3, ale za výkon se rozhodně nemusí stydět. Nyní nás čeká nejvzdálenější soupeř a bezesporu těžké utkání na jeho hřišti. V posledním domácím utkání před dvěma týdny doma Radotice přejely trápící se Třebenice 9:2. V minulém kole naopak nestačily na favorita z Předína a na jeho hřišti mu podlehly 5:3. Doufejme, že se béčko v Radoticích vrátí na vítěznou vlnu a urve tři body.
1. | SFK Vrchovina B | 9 | 29:13 | 22 |
2. | Sokol Želetava | 9 | 24:17 | 17 |
3. | TJ Jiskra Dobronín | 9 | 25:16 | 16 |
4. | Měřín | 9 | 16:11 | 16 |
5. | Počítky | 9 | 20:20 | 16 |
6. | Sokol Kouty | 9 | 30:21 | 14 |
7. | FC Žďas Žďár B | 8 | 15:13 | 14 |
8. | SFK Dukovany | 9 | 22:18 | 13 |
9. | Sokol Herálec | 8 | 11:13 | 13 |
10. | FC Budišov-Nárameč | 9 | 13:16 | 12 |
11. | FC Rapotice | 9 | 20:30 | 7 |
12. | 1. FC Jemnicko | 9 | 14:21 | 6 |
13. | Moravec | 7 | 16:25 | 2 |
14. | Radešínská Svratka | 7 | 6:27 | 1 |
SFK Dukovany
FC Rapotice |
2:1 Podrobnosti |
Počet návštěv: 117251
Posledních 30 dnů: 356 |
Posledních 7 dnů: 87 |
Poslední den: 14
© 2021 Fotbalový Club Rapotice, z.s. | Všechna práva vyhrazena |
vas@email.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz
Diskuze
Disqus