Béčko myslibořické prokletí nezlomilo

Benfika měla zápas slušně rozehraný, ale díky kolapsu v poslední čtvrthodině odjela z Myslibořic s prázdnou.

Myslibořice - Rapotice "B" 3:2 (0:0), branky: Strašák, Němec

V první půli se v Myslibořicích hrál fotbal plný nepřesností na obou stranách. Domácím se podařil začátek zápasu, dostali se do dvou náznaků, ale to bylo na delší dobu vše. My jsme si poté vypracovali dvě velmi dobré šance. Vlasta Němec dal ve 30. minutě dokonce gól, ale ten nebyl kvůli offsidu uznán. Do druhé půle vstoupilo naše béčko aktivněji a začalo soupeře přehrávat. Nejprve penaltu po faulu na Vlastu Němce proměnil Strašák a poté druhou branku přidal Vlasta sám. Domácí byli zaskočení vývojem zápasu a proto poslali do útoku urostlého levého beka. Tomu se podařilo v 74. minutě snížit. Přesto jsme si po tomto gólu vytvořili dvě tutovky, ale ani Milan ani Vlasta gól nedali. Soupeři se podařilo srovnat po naší hrubce před vápnem na 2:2 a poté se děly věci. Myslibořice nastřelily břevno a měly místy velký tlak. Obrat se jim podařilo dokonat po perfektně zahraném trestňáku. Poté byl po druhé žluté vyloučen Radim Strašák a bylo po utkání...

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23