Béčko deklasovalo Opatov

Béčko výsledkově napravilo zaváhání v Koněšíně a zvítězilo jednoznačně 9:2.

Rapotice "B" - Opatov 9:2 (5:1), branky: Strašák 4, Němec 3, Šmarda, Laš Milan

Sestava: Řepa - Laš Martin, Dvořáček J., Tesař (Pavlíček T.), Dobeš, Císař, Laš Milan (61. Šmarda), Sobotka M. (46. Chatrný), Zezula, Strašák, Němec

Od úvodu zápasu měly Rapotice znatelnou převahu. Opatov se téměř nedostával za polovinu hřiště a navíc se pod tlakem dopouštěl chyb, čehož domácí využívali. Skóre otevřel už ve 3. minutě pohotovou střelou Radim Strašák. Oslabení hosté nestíhali zachytávat rychlé kombinační akce a postupně se dostávali pod stále větší tlak, z něhož se dostávali jen sporadicky. Skóre postupně narůstalo až na 5:0. V závěru poločasu hosté vstřelili alespoň čestný gól, když se krásnou střelou ze střední vzdálenosti prosadil Čučelin.

Kdo si myslel, že se utkání bude pouze dohrávat, byl na omylu. Domácím se vydařil vstup do druhé půle a vstřelili dva slepené góly. Opatov se však sympaticky i dále snažil s výsledkem něco udělat a zaznamenal i druhou trefu. Rapotice poté prostřídaly, tempo poněkud opadlo, ale přesto vstřelily dvě branky a mohly oslavit přesvědčivé vítězství.