TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Áčko po výborném výkonu veze tři body ze Želetavy

Áčko předvedlo velmi dobrý výkon a po zásluze vyhrálo.

Želetava - FC Rapotice 2:8 (1:4), branky: Mucha 3, Sobotka M. 2, Laš Milan, Valsa R., Valsa M., žk: 2:5

Sestava: Laš T. - Opálka, Laš Milan, Sobotka, Matoušek J., Mucha, Illek, Valsa R., Sobotka M., Valsa M., Němec

Do vedení nás po dvou minutách dostal Zdeněk Mucha, který s přehledem zakončil rychlý brejk. Výborný vstup do zápasu znamenala druhá branka již v 8. minutě, kdy se trefil Michal Sobotka. Domácí byli vývojem utkání zcela zaskočeni a naše převaha pokračovala. Poté přišla pasáž, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale šťastnější jsme byli mi, když se ve 30. minutě prosadil Martin Valsa poté, co dorazil tvrdou střelu Milana Laše. Ovšem domácí zkorigovali vzápětí, když se po brejku středem hřiště a po naší chybě v bránění prosadil Tomáš Vrbka. Želetava poté mohla přidat druhý gól, avšak velkou šanci nevyužila a tak ji druhým zásahem potrestal Zdeněk Mucha, který skluzem doklepl zakončení Honzy Illka.

Ve druhé půli tempo hry neopadlo, čemuž dopomohla také aktivní Želetava, avšak my jsme byli produktivnější a na 5:1 zvýšil Michal Sobotka. V 65. minutě se prosadil Radek Valsa a poté přišla série šancí domácích, kteří šli dokonce tři na brankáře Laše a přesto branku nedali. Na 6:2 z penalty po faulu Kuby Dvořáčka snížil Martin Vrbka. Díky dvěma slepeným gólům Milana Laše a Zdeňka Muchy jsme nakonec vyhráli zcela po zásluze 8:2.

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23