Fotbalový Club Rapotice, z.s.

Příští zápas

Žákům se v Moravských Budějovicích dařilo

Žákům se v Moravských  Budějovicích dařilo

Další dobré zápasy odehráli žáci v Budějovicích. Mladší tentokrát spoustu šancí neproměnili a remizovali 1:1. I starší byli v koncovce horší a přesto, že vyhráli 4:0, tak mohli vyhrát větším rozdílem.

M. Budějovice - Ml. žáci 1:1 (1:1), branka: 27. Žalud A.

Sestava: Žalud O. - Karmazín, Neugebauer, Krutiš, Slaný, Matoušek, Koubek, Doležal, Martinů, Pimparová, Batelka, Volf, Žalud A., Krčma

Do utkání jsme vstoupili dobře a během první půle jsme si vytvořili mnoho šancí. Naše vedení však přišlo až 3 minuty před koncem poločasu, kdy se po rohovém kopu nejlépe zorientoval Adam Žalud a poslal míč do sítě. Domácí si žádnou větší šanci v první půli nevypracovali. Ve druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil, ale domácí byli přeci jen nebezpečnjší než v první půli a vytvořili si dvě, tři dobré možnosti. My jsme se dopustili chyby ve 45. minutě, kdy jsme propadli u lajny, odkud se míč dostal až k volnému Fričovi, který pohodlně skóroval. Ještě hůře mohl být o několik minut později, kdy domácí nastřelili břevno. Přesto jse si vytvořili dostatek šancí, abychom skóre otočili na svou stranu. Blízko jsme byli zejména v poslední minutě, kdy jsme nejprve nastřelili břevno a vzápětí tyč. I přes remízu byla naše hra v kontextu celého utkání velmi dobrá, avšak tentokrát, oproti minulým zápasům, byla naše produktivita horší.

M. Budějovice - St. žáci 0:4 (0:2), branky: Sedláček, Sladeček, Černý, Vejvoda