Termíny zápasů se můžou ještě zmenit. Jako potvrzené berte termíny pro 1. kolo, kdy Áčko hraje v sobotu dopoledne doma a Béčko v neděli odpoledne. Ke stažení v PDF je ZDE
|
|
|
|
Muži ,,A" - 1.A třída |
|
|
|
|
kolo |
den |
dat. |
čas |
|
|
pod. |
jaro |
poznámka |
1. |
So |
9. 8. |
16.30 |
Rapotice |
Budišov |
|
|
|
2. |
Ne |
17. 8. |
16.30 |
Vladislav |
Rapotice |
|
|
auta 15.00 |
3. |
Ne |
24. 8. |
16.30 |
Rapotice |
Třebíč ,,B" |
|
|
|
4. |
So |
30. 8. |
16.30 |
Náměšť n. Osl. |
Rapotice |
|
|
auta 15.15 |
5. |
So |
6. 9. |
16.00 |
Rapotice |
Štěpánov |
|
|
|
6. |
So |
13. 9. |
16.00 |
Želetava |
Rapotice |
|
|
bus 14.00 |
7. |
So |
20. 9. |
15.30 |
Rapotice |
Žďár n. S. ,,B" |
|
|
|
8. |
Ne |
28. 9. |
15.30 |
Kouty |
Rapotice |
|
|
bus 13.30 |
9. |
Ne |
5.10. |
15.00 |
Rapotice |
V. Mezi. ,,B" |
|
|
|
10. |
So |
11.10. |
15.00 |
Rapotice |
Hrotovice |
|
|
|
11. |
So |
18.10. |
14.30 |
Rantířov |
Rapotice |
|
|
bus 12.30 |
12. |
So |
25.10. |
14.30 |
Rapotice |
Nová Ves |
|
|
|
13. |
Ne |
2.11. |
13.30 |
Vrchovina ,,B" |
Rapotice |
|
|
bus 11.30 Svratka |
14. |
Ne |
9.11. |
13.30 |
Budišov |
Rapotice |
|
|
auta 12:00 |
|
|
|
|
Muži ,,B" - III. třída |
|
|
|
|
kolo |
den |
dat. |
čas |
|
|
pod. |
jaro |
poznámka |
1. |
Ne |
10. 8. |
16.30 |
Nárameč |
Rapotice |
|
|
auta 15.00 |
2. |
So |
16. 8. |
16.30 |
Rapotice |
Koněšín |
|
|
|
3. |
So |
23. 8. |
16.30 |
Hartvíkovice |
Rapotice |
|
|
auta 15.00 |
4. |
Ne |
31. 8. |
16.00 |
Rapotice |
Hrotovice B |
|
|
|
5. |
Ne |
7. 9. |
16.00 |
Myslibořice |
Rapotice |
|
|
auta 14.30 |
6. |
Ne |
14. 9. |
16.00 |
Rapotice |
Mohelno |
|
|
|
7. |
Ne |
21. 9. |
15.30 |
Rouchovany |
Rapotice |
|
|
auta 14.00 |
8. |
So |
27. 9. |
15.30 |
Rapotice |
Svatoslav |
|
|
|
9. |
So |
4.10. |
15.00 |
Dukovany B |
Rapotice |
|
|
auta 14.30 |
10. |
Ne |
12.10. |
15.00 |
Radkovice |
Rapotice |
|
|
auta 14.30 |
11. |
Ne |
19.10. |
14.30 |
Rapotice |
Náměšť C |
|
|
|
12. |
Ne |
26.10. |
14.30 |
Pyšel |
Rapotice |
|
|
auta 13.00 |
13. |
So |
1.11. |
13.30 |
Rapotice |
Valeč |
|
|
|
14. |
So |
8.11. |
13.30 |
Rapotice |
Nárameč |
|
|
|
1. | SK Okříšky | 14 | 31:18 | 28 |
2. | FŠ Třebíč | 14 | 58:18 | 27 |
3. | FC Chotěboř | 14 | 29:15 | 27 |
4. | Slovan Kamenice n/L. | 14 | 29:22 | 24 |
5. | Sapeli Polná | 14 | 20:15 | 23 |
6. | FC Rapotice | 14 | 32:26 | 20 |
7. | TJ Slavoj Pacov | 14 | 25:23 | 19 |
8. | Slavoj Žirovnice | 14 | 20:34 | 18 |
9. | SFK Vrchovina B | 14 | 21:32 | 17 |
10. | TJ Nová Ves | 14 | 20:26 | 16 |
11. | FK Kovofiniš Ledeč n/S. | 14 | 17:27 | 16 |
12. | FC Žďas Žďár B | 14 | 18:26 | 15 |
13. | SK Bystřice n./P. | 14 | 18:24 | 14 |
14. | FC Velké Meziříčí B | 14 | 9:41 | 6 |
SK Bystřice n./P.
FC Rapotice |
2:1 Podrobnosti |
11 gólů
Michal Šmarda4 góly
Aleš Palát4 góly
Petr Ošmera
Počet návštěv: 164007
Posledních 30 dnů: 1214 |
Posledních 7 dnů: 393 |
Poslední den: 32
© 2024 Fotbalový Club Rapotice, z.s. | Všechna práva vyhrazena |
vas@email.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz