TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Poslední utkání podzimu jsme nezvládli

Béčko prohrálo v Jemnici 5:3. Áčko v podzimní derniéře schytalo debakl 1:5 od Vrchoviny.

V Jemnici jsem nebyl, takže nemohu hodnotit.

V nedělním utkání jseme přivítali B mužstvo SFK Vrchovina. Začátek nebyl špatný a v 6. minutě dostal Radek Valsa krásnou přihrávku od Petra Kučery. Sám před brankářem, však těsně branku minul. V další šanci už se objevili hosté. Střelu z malého vápna stačil Laš reflexivně vykopnout. Odražený balón se nám však nepodařilo dostat z vápna a akce pokračovala. Na přihrávku z levé strany, si tentokrát počíhali na malém vápně dva hostující hráči a mohli si střihnout kdo odkrytou bránu trefí 0:1. Po chybných rozehrávkách, jsme se sami dostávali pod tlak. Po laciné ztrátě upaloval hostující hráč sám na branku, rozezvučel však jen tyč. Chyb v rozehrávce jsem se dál nevyvarovali a výsledkem bylo několik závarů v našem vápně. I my jsme však předvedli několik pohledných akcí. Po krásném signálu po rohu, chybělo jen přesnější zakončení. Další střelu mezi tyče jsme už nepřidali. Druhá půle začala hrozivě. Do ruky byl ve vápně trefen Palát a kopala se penalta. Tu proměnil Veselý a zvýšil vedení hostů na 0:2. V 55. minutě předběhl Slavíček Sobotku a zvýšil na rozdíl třídy. Vrátit do zápasu nás mohl Petr Císař. Jeho projektil však zachytily až lapače za brankou. V 63. minutě ukázal chytrost Polnický, po vyhraném souboji napálil balón na bránu a přeloboval domácího brankáře. I když jsme se snažili, do vyložených šancí jsme se nedostávali. Bohužel chyběla i střelba ze střední vzdálenost a tak jsme hostující branku prakticky neohrozili. Vyjímkou byla akce Michala Němce, kterou zakončoval Valsa. Placku však dostatečně neutáhl a branku přestřelil. V 68. minutě byl ve vápně podražen Petr Kučera, který jako jeden z mála snesl přísnější měřítko. Penaltu s přehledem proměnil Matoušek. V 77. minutě přišla další chyba v obraně, přihrávku až do kuchyně zužitkoval Liška a zadupal tak jakékoliv naděje na bodový zisk. Bohužel jsme poslední podzimní zápas nezvládli a před slušnou návštěvou schytali debakl. Podzim tak zakončíme na 11. místě s 15. body. Pohled na tabulku, tak určitě nebude během pětiměsíční přestávky tím, čím by jsme si zpříjemňovali dlouhé zimní večery.

Za hráče bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nás podporavali a doufejme, že budou podporovat dál.

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23