Tři branky v první půli rozhodly o vítězství 3:0.

FC Rapotice - Radešínská Svratka 3:0 (3:0)

Branky: Valsa 2x, Stér 1x.

Sestava: Laš T., Opálka, Laš M., Sobotka P., Matoušek J.,Mucha, Valsa, Palát, Dobeš, Illek, Stér (69. Císař)

Už před utkáním musel trenér Kolařík řešit řadu absencí. Zdravotní problémy postupně vyřadili Petra Kučeru, Michala Sobotky, Tomáše Švarce a v neposlední řadě Petra Matouška. K tomu si poslední zápasový trest odpykával Michal Němec. Na naší hře však absence nebyly znát a hned od začátku bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Už po čtvrthodině hry jsme se dostali do několika slibných příležitostí kterým jen scházelo přesnější zakončení. V 16. minutě našel Matoušek uprostřed hřiště Radka Valsu, ten ze čtyřech bránících hráču udělal tréninkové kužely, prošel do vápna a křižnou střelou poprvé rozvlnil síť. I nadále jsme pokračovali ve výborném výkonu a další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Zdeněk Mucha potáhl balon ve vápně a přihrávkou pod sebe našel Radima Stéra, ten už si s kulatým nesmyslem věděl rady 2:0.  Krásná akce z pravé strany předcházela i třetímu gólu. Výbornou přihrávku před branku dostal Michal Dobeš a sám před gólmanem zkušeně pustil za sebe, kde čekal nikým nehlídaný Radek Valsa a pro motor naší střední zálohy už nebyl problém poslat plackou do prázdné.

Po změně stran se během pěti minut dvakrát osmělili hosté. Jejich pokusy však našly jen Matýskovi rukavice. Od této chvíle nastala hra nahoru dolů a začal festival zahozených šancí. V dobrých příležitostech se několikrát objevil Radim Stér, Palátovu pumelici výborně výtáhl golman Chrást a Radkovi Valsovi nebyl hattrick souzen. Když už Chrásta překonal krásným obloučkem, zaskočil na brankové čáře obránce.  Naše ofenzivní hra však nechávala okna v obraně, čehož srdnatě hrající hosté náležitě využívali. S žádnou možností však gólově nenaložili. Totéž platilo i o našich ofenzivních manévrech a tak už branka nepadla. Nadále tak v domácím prostředí zůstáváme stoprocentní. Příští týden zajíždíme do Žďáru nad Sázavou. Doufejme, že i z venku nějaký ten bodík konečně přivezeme.

1. FŠ Třebíč 17 63:19 34
2. FC Chotěboř 17 36:18 34
3. SK Okříšky 17 37:22 34
4. Slovan Kamenice n/L. 17 35:25 31
5. FC Rapotice 17 38:29 27
6. Sapeli Polná 17 21:19 26
7. TJ Slavoj Pacov 17 30:26 25
8. TJ Nová Ves 17 23:29 22