TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Áčko odehrálo jaro bez porážky a oslavilo postup

Áčko zvládlo poslední sezóny, rozstřílelo Luka nad Jihlavou a oslavilo postup z prvního místa.

FC Rapotice - Luka nad Jihlavou 7:2 (4:1), branky: 6. Matoušek, 38. Sobotka M., 42. a 85. Laš Milan, 44. a 89. Valsa, 60. Škorpík, žk: 0:1, diváků 121, rozhodčí Šimek

Sestava: Laš T. - Matoušek J., Laš M., Švarc (56. Opálka), Dvořáček J. (Dvořáček M.), Zezula (51. Císař), Němec, Valsa, Škorpík, Matoušek, Sobotka

Utkání začali lépe hosté. Po ztrátě uprostřed hřiště se k míči dostal Filip Bulant a svým prvním gólem v utkání hned ve 3. minutě otevřel skóre. Hosté se však dlouho neradovali, protože už v 6. minutě se štěstím vyrovnal Petr Matoušek. Hosté se snažili zahušťovat střed hřiště, aktivně napadali až od svojí poloviny a snažili se využít jakoukoli brejkovou situaci. Vytvořili jsme si několik šancí, ale stále se nám nedařilo překonat pozorný blok hostů. Trpělivou kombinací jsme se snažili otevřít soupeřovu obranu, což přineslo své ovoce až v 38. minutě, kdy se prosadil Michal Sobotka. Hosté si v první půli vytvořili hned několik gólových příležitostí, ale v jejich zakončování si příliš nevěděli rady a nebo skvěle zasáhl brankář Laš. Krutá dvouminutovka přišla pro hosty na sklonku poločasu, kdy se nejprve z penalty prosadil Milan Laš a poté na poločasových 4:1 navýšil Radek Valsa.

Druhá půle se hrála podle hesla kdo brání, nevěří brankáři a tak bylo k vidění hodně šancí na obou stranách. Domácí měli utkání zcela pod kontrolou a když Michal Škorpík v 60. minutě proměnil s přehledem penaltu bylo rozhodnuto. Hosté sice ještě zásluhou druhé branky Filipa Bulanta snížili, ale závěr poločasu opět patřil domácím a konkrétně Milanu Lašovi, který prošel středem hřiště přes dva bránící hráče a své sólo dokázal proměnit a Radku Valsovi, jenž přidal poslední gól a potvrdil tak přesvědčivé vítězství domácích.

Áčko zvládlo jaro bez porážky a společně s fanoušky a sponzory po utkání oslavilo postup. Všem příznivcům a sponzorům děkujeme za přízeň v náročné, ale krásné postupové sezóně 2017/2018 a těšíme se s Vámi, na konci července na prahu nové sezóny 2018/2019, na viděnou.

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23