TJ Slavoj Pacov vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 27.4.2024 15:00

Áčko veze důležité body z Nedvědice

Áčko využilo zaváhání svých nejbližších pronásledovatelů a navýšilo svůj náskok na třetí nepostupovou příčku již na osm bodů.

Nedvědice - Rapotice 0:2 (0:0), branky: 63. Valsa, 66. Němec, žk: 1:2, rozhodčí Bula, diváků 103

Sestava: Laš T. - Matoušek J., Sobotka P. (80. Opálka), Laš M., Švarc, Mucha, Illek, Valsa, Škorpík (87. Škorpík), Sobotka M. (83. Zezula), Němec

Utkání začalo oboustranně opatrně. Hrálo se spíše ve středu hřiště a k vidění, na malém a hrbolatém hřišti, byla spousta osobních soubojů. Nedvědice hrála vzadu poměrně na riziko a obranný blok vysouvala hodně k půlicí čáře, čehož několikrát nedokázal využít Sobotka, který měl tři velmi dobré příležitosti, ale buď bylo jeho zakončení nepřesné nebo skvěle zasáhl brankář Tužinský. Blízko vstřelení branky byli také Michal Němec nebo Milan Laš, který se neodkázal prosadit po dobře zahraném rohovém kopu. Nedvědice za vyrovnaného stavu cítila šanci něco s výsledkem udělat a i přes to, že si vypracovala jednu či dvě dobré možnosti, postrádala patřičnou kvalitu.

Ve druhé půli šancí ubylo. Záložnící obou týmů si mohli připadat jako na tenise neboť k vidění bylo hodně nakopávaných míčů z jedné strany na druhou. V 63. minutě domáci ztratili ve středu hřiště balón a nám se tak nabídla příležitost k protiútoku. Na centr z pravé strany si naběhl Radek Valsa a nedal brankáři Tužinskému šanci. Než stačila Nedědice na nepříznivý výsledek zareagovat prohrávala již o dva góly, kdy rychlý protiútok zakončil samostatným nájezdem Michal Němec. Nedvědice se na výraznější závěrečný nápor nezmohla. V samém závěru měla sice příležitost ke korekci výsledku, ale Prudký svou šanci prováhal a vůbec se nedostl k zakončení.

1. FŠ Třebíč 18 66:20 37
2. SK Okříšky 18 41:23 37
3. FC Chotěboř 18 37:19 35
4. Slovan Kamenice n/L. 18 37:26 34
5. Sapeli Polná 18 24:19 29
6. FC Rapotice 18 39:31 27
7. TJ Slavoj Pacov 18 31:28 25
8. TJ Nová Ves 18 24:30 23