Béčko opět remizovalo 3:3

Béčko uhrálo proti Radkovicím stejný výsledek jako proti Dukovanům a bod urvalo opět v závěru.

Rapotice "B" - Radkovice 3:3 (0:0), branky: 70. Němec V., 84. Oščádal, 92. Strašák, žk: 3:4, rozhodčí Čejka, diváků 60

Sestava: Laš T. - Konečný, Tesař, Man (46. Kovařík), Dobeš, Laš Martin, Laš Milan, Strašák, Chatrný (55. Oščádal), Císař, Němec

První poločas příliš vzruchu nenabídl. Ve hře obou týmů se objevovalo hodně nepřesností, ale přesto se otevírala okénka v obranných řadách mužstev. Několik dobrých šancí měl Vlastimil Němec, ale většinou volil špatné řešení. Dobrou příležitost měl také Martin Laš, ale jeho pokus vyrazil s obtížemi Smetana na roh. Hosté hrozili zejména z rychlých brejků Pekárkem, který do zápasu naskočil až v 25. minutě. Radkovice často využívaly malé ochoty domácích vracet se, ale žádnou z šancí v první půli neproměnily. Oba celkem navíc dokázaly v první půli nastřelit tyč, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Po přestávce už Radkovice dokázaly své brejky přetavit v góly. V první gólové situaci v 59. minutě využil Pekárek nepříliš dobrého výběhu brankáře Laše a s přehledem zakončil. Druhá branka padla o tři minuty po chybě Kovaříka, který chtěl odkopnout míč do autu, ale přesně našel Pekárka a ten se opět nemýlil. Domácí přispěchali s odpovědí v 70. minutě, kdy se konečně trefil Němec. Radkovice se po obdržené brance dostávaly pod stále větší tlak a často pouze odkopávaly. Přesto se do brejku dostal opět Pekárek a dokázal završit hattrick. Domácí se však nevzdali, do vápna hostů létal jeden centr za druhým a přetížený Smetana v brance hostů měl co dělat, aby se udržel na nohách, ale i díky jeho zákrokům byl náskok hostů i nadále dvoubrankový. Oživení přineslo střídání Oščádala, který se několikrát dostal do zakončení, ale až jeho druhá střela skončila v síti. V závěru se Radkovice soustředily již pouze na bránění výsledku a na jakékoli protiútoky rezignovaly. Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali až v nastaveném čase, kdy se k míči na hranici vápna dostal Radim Strašák a propálil vše, co mu stálo v cestě. I přes dostatek šancí nakonec domácí zachránili alespoň bod. Utkání mělo podobný průběh, co se obdržených branek týče, jako v Dukovanech. I doma nás potkal pětiminutový výpadek ve druhé půli, kdy nám soupeř odskočil o dva góly, což nás nepochybně stálo lepší výsledek.

1. FŠ Třebíč 17 63:19 34
2. FC Chotěboř 17 36:18 34
3. SK Okříšky 17 37:22 34
4. Slovan Kamenice n/L. 17 35:25 31
5. FC Rapotice 17 38:29 27
6. Sapeli Polná 17 21:19 26
7. TJ Slavoj Pacov 17 30:26 25
8. TJ Nová Ves 17 23:29 22