Rozpis všech zápasů - jaro 2018
Rozlosování jarní části soutěžního ročníku 2017/2018
Muži ,,A" - I.B. třída - skupina ,,B"
kolo den dat. čas soupeři poznámka
14. Út 1.5. 16.30 Bohdalov - Rapotice bus 13.00
15. Ne 1.4. 15.30 Rapotice - Rantířov
16. Ne 8.4. 15.30 Nedvědice - Rapotice bus 13.30
17. So 14.4. 15.30 Štěpánov - Rapotice bus 13.30
18. So 21.4. 15.30 Rapotice - V. Bíteš
19. Ne 29.4. 16.00 Měřín - Rapotice bus 14.00
20. Ne 6.5. 16.30 Rapotice - Rokytnice
PKFS Út 8.5. 17.00 Hartvíkovice - Rapotice semifinále - auta 15.30
21. Ne 13.5. 16.30 Stařeč - Rapotice bus 14.45
22. So 19.5. 16.30 Radešín. Svr. - Rapotice bus 14.30
23. Ne 27.5. 16.30 Polná ,,B" - Rapotice bus 14.30
24. Ne 3.6. 16.30 Rapotice - Hartvíkovice
25. Ne 10.6. 16.30 V. Beranov - Rapotice bus 14.30
26. So 16.6. 16.30 Rapotice - Luka n. Jihl.
Muži ,,B" - III. třída
kolo den dat. čas soupeři
13. So 31.3. 15.30 Dukovany - Rapotice 1:1 auta 14.00
14. So 7.4. 15.30 Rapotice - Radkovice 1:4
15. Ne 15.4. 15.30 Třebenice - Rapotice 3:5 auta 14.00
16. Ne 22.4. 16.00 Smrk - Rapotice 1:2 auta 14.45
17. So 28.4. 16.00 Rapotice - Mohelno 3:5
18. So 5.5. 16.30 Rudíkov - Rapotice 4:3 auta 15.00
19. So 12.5. 16.30 Rapotice - Březník 3:4
20. Ne 20.5. 16.30 Rapotice - Koněšín 1:1
21. So 26.5. 16.30 Rapotice - Nárameč 3:0
22. So 2.6. 16.30 Valeč - Rapotice 2:3 auta 15.00
12. So 9.6. 16.30 Rapotice - Kralice 5:1
Ne 17.6. 16.30 baráž IV. - III.
Ne 24.6. 16.30 baráž III. - IV.
Starší a mladší žáci - I. třída
kolo den dat. čas ml. soupeři čas st.
11. Ne 8.4. 9.00 Rapo/Oslav. - Náměšť n. Osl. 10.45 Oslavany
12. Ne 15.4. 9.00 Přibyslav - Rapo/Oslav. 10.30 bus 7.00
13. Ne 22.4. 9.00 Rapo/Oslav. - V. Bíteš 10.45 Rapo
14. Ne 29.4. 10.45 Okříšky - Rapo/Oslav. 9.00 bus 7.15
15. So 5.5. 9.00 Rapo/Oslav. - Stará Říše 10.45 Oslavany
21. Út 8.5. 9.00 Rapo/Oslav. - Okříšky 10.45 Rapo
16. Ne 13.5. 9.00 Moravské Bud. - Rapo/Oslav. 10.30 bus 7.15
17. Ne 20.5. 9.00 Rapo/Oslav.- Žďár ,,B" 10.45 Oslavany
18. So 26.5. 9.00 Náměšť n. O. - Rapo/Oslav. 10.45 auta 8.00
19. Ne 3.6. 9.00 Rapo/Oslav. - Přibyslav 10.45 Rapo
20. So 9.6. 9.00 V. Bíteš - Rapo/Oslav. 10.30 auta 8.00
Starší přípravka - 5+1 - skupina ,,A" - OP
kolo den dat. čas soupeři
10. So 31.3. 9.00 Rapotice - Pyšel
11 . So 7.4. VOLNO
12. So 14.4. 10.45 Rapotice - Náměšť n. O.
13. So 21.4. 10.45 Rapotice - Březník
14. Pá 27.4. 17.30 Hrotovice - Rapotice bus 15.00
N1 ?
N2 ?
N3 ?
N4 ?
N5 ?
N6 ?
N7 ?
Mladší přípravka - 4+1 - skupina ,,A" - OP
kolo den dat. čas soupeři
10. So 31.3. 9.00 Rapotice - Valeč
11. Ne 8.4. 13.00 Koněšín B - Rapotice auta 12.00
12. So 14.4. 9.00 Rapotice - Vicenice
13. So 21.4. 9.00 Rapotice - Březník
14. Pá 27.4. 16.00 Hrotovice - Rapotice bus 15.00
N1 ?
N2 ?
N3 ?
N4 ?
N5 ?
N6 ?
N7 ?
1. | FŠ Třebíč | 17 | 63:19 | 34 |
2. | FC Chotěboř | 17 | 36:18 | 34 |
3. | SK Okříšky | 17 | 37:22 | 34 |
4. | Slovan Kamenice n/L. | 17 | 35:25 | 31 |
5. | FC Rapotice | 17 | 38:29 | 27 |
6. | Sapeli Polná | 17 | 21:19 | 26 |
7. | TJ Slavoj Pacov | 17 | 30:26 | 25 |
8. | TJ Nová Ves | 17 | 23:29 | 22 |
9. | SFK Vrchovina B | 17 | 24:37 | 20 |
10. | Slavoj Žirovnice | 17 | 23:40 | 19 |
11. | SK Bystřice n./P. | 17 | 21:29 | 16 |
12. | FC Žďas Žďár B | 17 | 20:30 | 16 |
13. | FK Kovofiniš Ledeč n/S. | 17 | 20:33 | 16 |
14. | FC Velké Meziříčí B | 17 | 13:48 | 9 |
FC Rapotice
Slovan Kamenice n/L. |
2:2 Podrobnosti |
13 gólů
Michal Šmarda5 gólů
Aleš Palát4 góly
Petr Ošmera
Počet návštěv: 164805
Posledních 30 dnů: 1605 |
Posledních 7 dnů: 418 |
Poslední den: 17
© 2024 Fotbalový Club Rapotice, z.s. | Všechna práva vyhrazena |
vas@email.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz