Béčko přestřelku s Rudíkovem nezvládlo a prohrálo těsně 3:4

Béčku se nevydařil vstup do utkání, brzy prohrávalo, ale nakonec ještě dovedlo utkání zdramatizovat.

Rapotice "B" - Rudíkov 3:4 (1:3), branky: Dvořáček J., Laš Milan, Císař

Sestava: Ješina - Man, Slaný, Laš Milan, Dobeš, Konečný, Dvořáček M., Chatrný (46. Oščádal), Zezula, Císař, Dvořáček J. (46. Tesař)

Do Rapotic přijel lídr tabulky a na jeho hře to bylo znát. Hosté byli přesnější v kombinaci, hráli důrazně a hrozili zejména díky rychlosti útočníka Skryji, který také otevřel skóre zápasu. Chyba přišla ve středu zálohy, domácí ztratili balón a Skryja šel sám do sprinterského souboje se Slaným, ten vyhrál a Ješinovi nedal šanci. Rudíkov poté poněkud polevil, Skryj musel kvůi zranění vystřídat, a domácí se také dostali do hry a do 27. minuty byli favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Pak ale přišla blesková tříminutovka hostů, dvě slepené branky a pohodové vedení 3:0. Poté přišla smolná chvilka, pro jinak dobře hrajícího, Milana Laše. Rozhodčí nařídil penaltu za hraní rukou, ale brankář Rudíkova Milanův záměr přečetl a střelu s námahou vyrazil. Rapotická rezerva se do hry vrátla až ve 45. minutě, kdy se prosadil Jakub Dvořáček.

Druhá půle začala tak, jak skončila ta první, tedy brankou domácích. Výbornou přihrávku dostal Milan Laš, využil otevřené obrany Rudíkova a se štěstím, nadvakrát, dostal míč do sítě. Dal se tak očekávat nápor domácích, který však nepřišel. Rudíkov béčko do ničeho nepouštěl a sám si vytvořil několik šancí. Studená sprcha pro domácí přišla až v 80. minutě, kdy se trefil  zkušeně hrající hostující kapitán Nožička. Gól Petra Císaře na 3:4 z pohledu domácích už přišel příliš pozdě, a tak se rapotičtí museli smířit s těsnou, ale zřejmě zaslouženou porážkou.

1. FŠ Třebíč 17 63:19 34
2. FC Chotěboř 17 36:18 34
3. SK Okříšky 17 37:22 34
4. Slovan Kamenice n/L. 17 35:25 31
5. FC Rapotice 17 38:29 27
6. Sapeli Polná 17 21:19 26
7. TJ Slavoj Pacov 17 30:26 25
8. TJ Nová Ves 17 23:29 22