Slavoj Žirovnice vs FC Rapotice

Datum a čas konání: 20.4.2024 16:00

Áčko stále drží jarní neporazitelnost

Áčko poprvé nastoupilo k zápasu ve Velkém Beranově a hned slavilo výhru.

Velký Beranov - FC Rapotice 3:4 (1:4), branky: 15., 38. a 44. Matoušek P., 26. Sobotka M., žk: 2:1, rozhodčí Nechvátal

Sestava: Laš T. - Opálka, Liška, Švarc, Dobeš, Císař (63. Strašák), Matoušek J., Laš M., Dvořáček, Sobotka, Matoušek P.

V Beranově jsme měli hororový vstup do utkání, když se už ve 2. minutě prosadil Eliáš. Navíc se proti nám kopala ve 4. minutě penalta, kterou ale Tomáš Laš chytil. Poté jsme se trochu uklidnili a do desáté minuty jsme si vypracovali dvě šance. Radovali jsme se ale až v 15. minutě, kdy se poprvé prosadil Petr Matoušek. Ve 26. minutě otočil skóre Michal Sobotka, když přehodil domácího brankáře Markoviče. Domácí poté odpadli a vyráběli v zadu jednu hrubku za druhou, čehož jsme využili ještě dvěma brankami a Petr Matoušek mohl slavit hattrick.

Druhá půle pro nás začala stejně katastrofálně jako ta první a hned v první minutě snížil hlavou po centru domácí Molva. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat a spoléhali na centrované míče do vápna, se kterými si však s přehledem poradil náš brankář. I my jsme mohli navýšit vedení, když šel sám na brankáře Petr Matoušek, ale nadvakrát ho nepřekonal. Honza Matoušek nastřelil v závěru pouze tyč a hlavou se neprosadil ani Radim Strašák. Domácím se povedl útok v 89. minutě a Ganzwohl snížil, avšak více ji Beranov nestihl, a tak vezeme tři body.

1. FŠ Třebíč 17 63:19 34
2. FC Chotěboř 17 36:18 34
3. SK Okříšky 17 37:22 34
4. Slovan Kamenice n/L. 17 35:25 31
5. FC Rapotice 17 38:29 27
6. Sapeli Polná 17 21:19 26
7. TJ Slavoj Pacov 17 30:26 25
8. TJ Nová Ves 17 23:29 22